„Yukonban élni olyan, mintha egy gömbvillámban lennénk” – Renáta az északi sarkköri életről vezet blogot
Reni 12 éve érkezett Yukonba, a férje miatt, hogy kipróbálják, milyen az együttélés. Tovább →
Reni 12 éve érkezett Yukonba, a férje miatt, hogy kipróbálják, milyen az együttélés. Tovább →
Jól esik visszagondolni a régi dolgokra is, de hálás vagyok a mostért, ezért a megérkezettség érzésért. Jó most ebben lenni és megélni a mindennapokat.Tovább →
Nincsenek osztályok, a gimnázium például ebből a szempontból is különbözik az itthoniaktól.Tovább →
Biztos vagyok benne, hogy anya volt. És üzenni akart nekünk valamit.Tovább →
Fel sem tűnt, de a férfi már akkor leosztotta a lapokat…Tovább →
Hát senki nem látja, hogy a magány maga a pokol? Hogy az egyedüllét riasztó, súlyos, gyötrelmes? Vastag a takaró, ami nem ereszt.Tovább →
Árvai Ági vitorlásoktató férje miatt költözött a fővárosból vidékre, a Velencei-tó környékén pedig végre olyan otthonra talált, amire mindig is vágyott.Tovább →
Egy iskola, amilyen Magyarországon még nem volt.Tovább →
Nagy Eszter öt éve nyerte meg a Konyhafőnök szuperdöntőjét. Eszter azóta otthagyta pénzügyes szakmáját, éttermet vezet és kreatív séfként a gasztronómia lett az élete.Tovább →
Előfordult már veled, hogy beléptél a lakásba a hosszú munkanap végén, és az első dolgod az volt, hogy ledobd a szűk farmert és a feszes blúzt és belebújhass egy puha, kényelmes pizsamába? Most megmutassuk, hogyan találd meg a legjobbat!Tovább →
Volt egy olyan másfél-két évnyi túlpörgetett időszak Prezenszki Zsuzsanna életében, amely végig ellenállást szült benne. „A diagnózisom nélkül is megálltam volna, de mégis az adott hangsúlyt az újraszerveződésnek. Előtte elnéztem, hogy mennyit bírok ki” – mondja az onkológiára szakosodott pszichoterapeuta, akinél 2022-ben diagnosztizáltak emlődaganatot.Tovább →
Ülök a buszon, párás az idő, csúnya arcát mutatja a november. Nézek ki az ablakon és egyszer csak meglátom a járdán caplatni nagyanyámat. Megy át a szomszéd faluba vásárolni beteg nagybátyámnak. Náluk, a kis faluban már nincs bolt. Vagyis van, de egy héten csak kétszer, kedden és pénteken nyit ki. És piszok drága. Novella.Tovább →
2026 © NŐI VÁLTÓ - Minden jog fenntartva | Weboldal: Tudatosweb